Dit jaar wordt er weer een rommelmarkt gehouden aan het Mr. D. Van Ruyvenpad, verborgen pareltje van de Burgemeesterswijk aan de andere kant van de Amsterdamseweg.
Tussen Frombergstraat, Noordelijke \Parallelweg, Beaulieustraat en Frombergdwarsstraat, worden op het plein kramen geplaatst waar buurtgenoten hun waren zullen uitstallen. De organisatie hoopt dat het net als vorig jaar weer lekker druk wordt, dat er muziek zal klinken, warme en koude dranken zullen vloeien, er vele lekkernijen gepresenteerd worden en dat er geanimeerde gesprekken zullen plaatsvinden.
Bewoners, die geïnteresseerd zijn om een kraam te huren kunnen contact opnemen met het organiserend comité via buurtmarktbeaulieu@gmail.com
